top of page

SPISOVATELKA A BLOGGERKA

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube - Bílý kruh
vybledlé Sandpaper

O MNĚ

Spisovatelkou se jednoduše rodíte. Už jako desetileté dítko jsem psávala rýmované básníčky s tématem jmen v naší rodíně. Vytvářela jsem také ručně dělaný časopis a během dospívání se moje pozornost přesunula na básně o životě, lásce a pocitech ze všedních dnů. Písemné práce na základní i střední škole byly pro mě jen třešinkou na dortu.

 

Ve svých 19ti létech jsem se odstěhovala od rodiču - nejprve do zahraničí a po návratu jsem vystřídala pár pracovních míst i měst. Tehdy mi poprvé došlo, jak ráda píšu. Už to nebyla jen dětská hra, ale něco reálného. Začala jsem se věnovat copywritingu a vytvořila i první projekt s názvem "Na papíře".

Roky utíkaly a já se na nějakou dobu odchýlila od psaní. Prošla jsem si mnoha životními změnami, uvědoměními i životním poznáním až do svých 30tých narozenin, kdy jsem si naplno uvědomila, co je mou životní vášní. A už nebylo kam uhnout.

MOJE KNIHY

Knihy inspirované životem.

JSEM ZRANITELNÁ

Každý se v životě učí díky jiným situacím,

u mě to byly především vztahy. Příběh, který se dotkne mnohých z Vás, ve kterém se poznáte, ale také ze kterého si odnesete mnoho životních uvědomění a pochopení. To je v kostce kniha "Jsem zranitelná".

kniha+čtečka+mobil.png

KNIHA POVÍDEK

Připravuji...

Image by Hannah Olinger

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY NA BLOGU

NAPIŠTE MI

Děkuji za zaslání dotazu.Brzy se Vám ozvu.

bottom of page