top of page

ParkHotel Český Šternberk nejen svou polohou, ale rovněž svým parkem vybízí zejména k pohodovému, ležérnímu odpočinku a sportovním zážitkům. A právě na aktivní hosty se zaměřujeme. Nejedná se však pouze o fyzickou aktivitu, ale rovněž o tu pracovní. Díky konferenčním místnostem, prostorné budově i rozlehlým zahradám, najde zde své útočiště firemní školení, teambuldingové aktivity či jakékoli business či soukromé eventy. 

 

Hotel patří k panství rodu Šternberku a byl postaven začátkem 20. století v době zavedení železnice do Českého Šternberku. My jsme rádi, že jsme se tohoto překrásného prostoru mohli ujmout a vdechnout mu život po svém. 

Meetingy & eventy

Hledáte-li vhodné místo na firemní meeting, školení, teambulding či soukromou akci, ParkHotel Český Šternberk je tím pravým místem. Nabízí 3 konferenční místnosti - velkou až pro 60 osob a dva menší salónky každý s kapacitou 20 osob.

Svatby, narozeniny, rozlučky se svobodou a další oslavy jsou trefou do černého. Restaurace, terasa s výhledem na hrad a rozlehlý park poskytne vhodné prostředí i pro nejnáročnější klienty. 

Hotelové pokoje jsou rozděleny do 2-4lůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením. Celková kapacita je 52 lůžek ve 20 pokojích.

20220209_114109.jpg

Ceny ubytování

Dvoulůžkový pokoj

Třilůžkový pokoj

Čtyřlůžkový pokoj

1500 Kč/noc

1900 Kč/noc

2400 Kč/noc

Galerie

Český_Šternberk_Castle_and_Sázave_river.jpg

Aktivity

Podnikání

Pracovní cesty, školení, teambuildingy.

Sport

Sportovní aktivity pro jednotlivce i skupiny.

Kultura

Hrady, zámky, historická i kulturní místa Posázaví.

Životní styl

Příroda, sport, odpočinek, společné chvíle s blízkými.

bottom of page